« Takaisin julkisille sivuille

Pääluottamusmiehet - Työsuojeluvaltuutetut

Pääluottamusmiehet - Työsuojeluvaltuutetut työpaikoittain

Atria-Nurmon tuotantolaitos

PLM Mauno Lemettinen mauno.lemettinen(ät)atria.fi Peltoniemenkatu 3 B 6 60120 Seinäjoki Puh. 0407397108, 0503434187 1. VPLM  Petri Koivisto petri.koivisto(ät)atria.com Viisastenkuja 5 B 560550 Nurmo Puh. 0400914241 2. VPLM Jaana Alajoki kallojaana(ät)gmail.com Kaarnaviita 7 A 60150 Seinäjoki 

TSV Tuomo Tikkanen tuomotikkanen63(ät)gmail.com Muurarintie 27 A 2 04200 Kerava puh. 044-5360753 1. VTSV Satu Karjanlahti  satu.karjanlahti(ät)netikka.fi Sompintie 5  60550 Nurmo  Puh: 040/5929773 2. VSTV Keijo Korpiniemi keijo.korpiniemi(ät)atria.fi Teuvankatu 4 AS. 60320 Seinäjoki Puh: 040 7028859   


Hankkija-Maatalous Oy Rehutehdas Seinäjoki PLM Reijo Huhtanen puh. 050 5650876 /0505902412 koti 0408381912 reijo.huhtanen(ät)netikka.fi VPLM Jarmo Ropponen puh. 0505650876/0505902412 koti 0505694366 jarmo.ropponen(ät)netikka.fi

Movere Oy PLM Asko Franttila Vapaudentie 53 C 28 60100 Seinäjoki puh. työ 050 5650876/0505902412 koti 0458839833 komanssi@gmail.com  VPLM  Jouni Kujanpää Liimatantie 10 62100
Lapua puh. 0415838695 Rehutehtaan työsuojeluvaltuutettu Petri Jaakkola

HaMa Oy p.0505302412 ohjaamo.seinäjoki(ät)agrimarket.fi Varavaltuutettu Ville Koivisto HaMa oy p.0505650876 ohjaamo.seinäjoki(ät)agrimarket.fi Toinen varavaltuutettu Hannes Saari Movere oy p.0405765680 hannes.saari(ät)movere.fi


Vaasa&Vaasa Seinäjoen Leipomo
PLM Ari Ylinen Ratikuja 4 B 63300 Alavus puh. 050 5984595 ari.ylinen(ät)vaasan.com,
VPLM Esa-Matti Kivioja Ukkoherranlenkki 12 B 4 puh. 0405584149 esamatti.kivioja@gmail.com

TSV Marjaana Vanhanen Ukkoherranlenkki 5 B 60200 Seinäjoki puh. 040-7243066 työ 0204463303 marjaana.vanhanen(ät)luukku.com 1. VTSV Sinikka Kekola Koulukatu 50 B 18,
60100 Seinäjoki puh. 06-4141457 työ 0204463303


Töysäläinen Oy
PLM Olli-Pekka Nikula Keskustie 3 63600 Töysä puh. 040 5961326
VPLM Pasi Jänisoja TSV Ari-Pekka  Ristolainen


Lapuan Leipä
PLM / TSV Tiina Luoma Kurunsaarentie 85 62160 Karhunkylä
Puh. 050 3089962 Tina64(ät)hotmail.com

Atrian luottamusmiehet

Atrian luottamusmiehet.pdf (25 kB)
Atrian Luottamusmiehet